Хіти тижня. "Якщо посмокчуть, то піду": Російський футбольний тренер зганьбився під час інтерв'ю (відео)

Головний тренер "Вітесса" Леонід Слуцький у флеш-інтерв'ю Fox Sports переплутав слова "sack" (звільнити) і "suck" (смоктати).

Відповідаючи на запитання кореспондента про інтерес з боку "Спортінга", російський тренер, який володіє англійською мовою, спочатку збентежив журналіста, передають Патріоти України.

– Ви точно не підете туди?

– Так. Тільки, може, якщо власник або керівництво посмокчуть мені, то в цій ситуації, так, я піду.

– Вибачте?

– Якщо власник посмокче, тоді, звичайно!

– Ааа, якщо звільнять!

– Так.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.