Хіти тижня. "Крымский мост какой-то бутафорский, странный", - блогер

Міст через Керченську протоку ледве витримує навантаження в 120 тон.

Випробування Кримського мосту. Фото: ЗМІ

Блогер Ілля Вайцман розповів про випробування Кримського мосту та дійшов висновку про його ненадійність, зазначають Патріоти України.

1970 рік, випробування Нусельского моста в Празі. На мосту впритул стоїть 66 танків Т-55 по 36 тонн кожен, разом 2376 тонн на порівняно короткій ділянці моста.

Випробування мосту в Празі. Фото: ЗМІ

2018 рік, випробування Кримського моста. На мосту вісім порожніх самоскидів тонн по 12-15 кожен. Разом, 120 тонн, причому машини йдуть з великими інтервалами. Зосередженого навантаження міст може не пережити.

Табличка з Кримського моста, з якої зрозуміло, що міст тільки для легковиків, фури він не тримає.

МОЖЛИВО, що він трохи осяде і перестане просідати, і через півроку-рік пустять вантажівки, але це дуже, дуже дивно. Так не роблять. Якийсь він бутафорський.

P.S. А завантажені вагони важче танків ...

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Прогулянка з онуком: Бабуся на гіроскутері продовжує підкорювати мережу (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 1:00

Раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».​. Ставша популярною в мережі «просунута» бабуся із Запоріжжя явно прагне підвищити свій «рівень водіння» гі...

Хіти тижня. "С абажуром все понятно, а что за фигня на автомате?": Мережу розбурхало дивне фото бойовика "ДНР"

четвер, 22 серпень 2019, 23:30

Терорист так званої "ДНР" сфотографувався з торшером на голові на тлі якихось руїн. Фото опублікував у Twitter блогер Necro Mancer, повідомляють Патріоти України. Слід зазначити, що робити такі "гуморні", з їх точки зору, знімки дуже люблять саме росій...