Хіти тижня. "Крымский мост какой-то бутафорский, странный", - блогер

Міст через Керченську протоку ледве витримує навантаження в 120 тон.

Випробування Кримського мосту. Фото: ЗМІ

Блогер Ілля Вайцман розповів про випробування Кримського мосту та дійшов висновку про його ненадійність, зазначають Патріоти України.

1970 рік, випробування Нусельского моста в Празі. На мосту впритул стоїть 66 танків Т-55 по 36 тонн кожен, разом 2376 тонн на порівняно короткій ділянці моста.

Випробування мосту в Празі. Фото: ЗМІ

2018 рік, випробування Кримського моста. На мосту вісім порожніх самоскидів тонн по 12-15 кожен. Разом, 120 тонн, причому машини йдуть з великими інтервалами. Зосередженого навантаження міст може не пережити.

Табличка з Кримського моста, з якої зрозуміло, що міст тільки для легковиків, фури він не тримає.

МОЖЛИВО, що він трохи осяде і перестане просідати, і через півроку-рік пустять вантажівки, але це дуже, дуже дивно. Так не роблять. Якийсь він бутафорський.

P.S. А завантажені вагони важче танків ...

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Звезда в шоке!": Британські журналісти переплутали Вєрку Сердючку з фанатом

субота, 25 травень 2019, 14:30

Замість фото артистки, ЗМІ розмістило світлину її прихильника... Українську зірку Вєрку Сердючку, яка вже сьогодні, 18 травня, запалить сцену "Євробачення-2019", переплутали з фанатом. Закордонне видання The Sun опублікувало статтю про Сердючку, а, зам...

Хіти тижня. Примадонна приголомшила мережу зовнішнім виглядом (фото)

п’ятниця, 24 травень 2019, 19:00

У кадрі Пугачова позує поруч з Галкіним, вони здаються закоханими та щасливими. У кадрі Пугачова постала в "повітряному" вбранні цікавого крою. Молодить зірку і нова зачіска з чубком, і правильно підібраний макіяж з акцентом на очі. Також дивно, але ар...