Хіти тижня. "Крымский мост какой-то бутафорский, странный", - блогер

Міст через Керченську протоку ледве витримує навантаження в 120 тон.

Випробування Кримського мосту. Фото: ЗМІ

Блогер Ілля Вайцман розповів про випробування Кримського мосту та дійшов висновку про його ненадійність, зазначають Патріоти України.

1970 рік, випробування Нусельского моста в Празі. На мосту впритул стоїть 66 танків Т-55 по 36 тонн кожен, разом 2376 тонн на порівняно короткій ділянці моста.

Випробування мосту в Празі. Фото: ЗМІ

2018 рік, випробування Кримського моста. На мосту вісім порожніх самоскидів тонн по 12-15 кожен. Разом, 120 тонн, причому машини йдуть з великими інтервалами. Зосередженого навантаження міст може не пережити.

Табличка з Кримського моста, з якої зрозуміло, що міст тільки для легковиків, фури він не тримає.

МОЖЛИВО, що він трохи осяде і перестане просідати, і через півроку-рік пустять вантажівки, але це дуже, дуже дивно. Так не роблять. Якийсь він бутафорський.

P.S. А завантажені вагони важче танків ...

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Втомилися від реклами? - У центрі Хмельницького на великому екрані транслювали порно (відео 16+)

середа, 20 березень 2019, 23:05

Інцидент трапився 11 березня близько 18:00 на перехресті вулиць Кам'янецька та Гагаріна. У центрі Хмельницького на екрані біля філармонії транслювали відео порнографічного характеру. Про це повідомили в Національній поліції Хмельницької області, переда...

Хіти тижня. До цього кремлівського діда Альцгеймер теж вже завітав: Кримчани потішаються над черговим казусом, котрий трапився з 72-річним Жириновським у Сімферополі

середа, 20 березень 2019, 14:30

Лідер ЛДПР заявив, що вулицю Енгельса в Сімферополі слід перейменувати на вулицю Фрунзе. Але вся справа в тому, що вулиці Енгельса в місті взагалі не існує. А ось Фрунзе і так є. Над скандальним російським політиком Володимиром Жириновським тепер щосил...