Хіти тижня. "Крымский мост какой-то бутафорский, странный", - блогер

Міст через Керченську протоку ледве витримує навантаження в 120 тон.

Випробування Кримського мосту. Фото: ЗМІ

Блогер Ілля Вайцман розповів про випробування Кримського мосту та дійшов висновку про його ненадійність, зазначають Патріоти України.

1970 рік, випробування Нусельского моста в Празі. На мосту впритул стоїть 66 танків Т-55 по 36 тонн кожен, разом 2376 тонн на порівняно короткій ділянці моста.

Випробування мосту в Празі. Фото: ЗМІ

2018 рік, випробування Кримського моста. На мосту вісім порожніх самоскидів тонн по 12-15 кожен. Разом, 120 тонн, причому машини йдуть з великими інтервалами. Зосередженого навантаження міст може не пережити.

Табличка з Кримського моста, з якої зрозуміло, що міст тільки для легковиків, фури він не тримає.

МОЖЛИВО, що він трохи осяде і перестане просідати, і через півроку-рік пустять вантажівки, але це дуже, дуже дивно. Так не роблять. Якийсь він бутафорський.

P.S. А завантажені вагони важче танків ...

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Горбата гора-3", або Шойгу плаче від ревнощів: Путіна вдало прималювали до Кім Чен Ину

середа, 16 жовтень 2019, 20:44

Політтехнолог об'єднав фото Путіна і Кім Чен Ина, щоб показати, що між цими лідерами багато спільного. Фотожабу Кім Чен Ина і Путіна створив і оприлюднив на своїй сторінці в Telegram відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патр...

З архіву ПУ. У пікантній позі: У Києві встановили незвичайну скульптуру з Путіним (фото)

середа, 16 жовтень 2019, 14:30

Пам'ятник встановили на Софіївській Борщагівці. У Києві у 11 жовтня 2018 року помітили незвичайну скульптуру президента Росії Володимира Путіна. Він зображений у пікантній позі. Автор фото назвав це "пам'ятником головному в***ку". Фото розмістили у Tel...