Хіти тижня. "Майже Мальдіви": У мережі показали відео з популярного російського курорту

Відпочиваючих зовсім не бентежать гори сміття.

У Мережі з'явилося відео, як росіяни відпочивають на заваленому сміттям і гілками пляжі на популярному курорті в Краснодарському краї - Архипо-Йосипівка, передають Патріоти України.

Автор ролика, коментуючи побачене, зазначив, що відпочиваючих зовсім не бентежать гори сміття. "Ніяких проблем. Відчувають себе, як на Мальдівах. Все по кайфу», - говорить автор ролика.

У соцмережах відзначають, що відео, швидше за все, було знято після шторму, який обрушився на регіон в липні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Смішна техніка ху*лоокупантів

четвер, 9 квітень 2020, 3:00

Очередной инцидент с патрулями РФ и США в Сирии закончился позором для российского бронеавтомобиля «Тигр» и БТР-82А увязшими на бездорожье. Во время попытки российским патрулём объехать американский блокпост, российский бронеавтомобиль «Тигр» и БТР-82А...

Хіти тижня. Український карикатурист намалював пророчу картину про коронавірус ще чотири роки тому

четвер, 9 квітень 2020, 0:10

Коронавірус - тема аж ніяк не весела. Проте і в песимізм впадати не варто. А ось здоровий оптимізм зараз зайвим не буде. "— Валерий, ваша карикатура, где Робинзон Крузо прячется за пальму при виде корабля — на злобу дня. Коронавирус посеял в людях стра...