Хіти тижня. "Один пластичний хірург на двох": Коханка Путіна шокувала своїм виглядом (фото)

Аліну Кабаєву запідозрили в надмірному захопленні пластичною хірургією.

У мережі обговорюють зовнішній вигляд російської гімнастки і громадського і політичного діяча Аліни Кабаєвої, яку називають "улюбленою" гімнасткою президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Так, показовий нюанс поімітив політтехнолог Олексій Голобуцький. "У них з Путіним один пластичний хірург на двох - чим далі, тим менше між ними відмінностей", - написав він у своєму Telegram.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...