Хіти тижня. Прямо біля церкви: Мережу повеселив "портал у пекло" в Севастополі (фото)

Користувачі мережі активно обговорюють фото відкритого каналізаційного люка, в який могли впасти не тільки діти, а й дорослі.

Ілюстрація: ЗМІ

В окупованому Росією Севастополі невідомі відкрили каналізаційний люк біля будівлі Російської православної церкви Московського патріархату, не залишивши розпізнавальних знаків. Відповідне фото опублікував блогер в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Крим. У Севастополі біля секти офісу ФСБ РПЦ відкрився портал в пекло", - сказано в повідомленні.

Так, в одній зі спільнот уточнили, що з малою часткою ймовірності це зробили дорожні служби. "На Омезі (поруч з церквою і військовим госпіталем) дороги в жахливому стані і хтось відкрив колодязь (швидше за все це точно не дорожні служби). Ось так йдеш по вулиці, гуляєш, і несподівано падаєш в безодню. Гаразд ще вчасно побачив" , - відзначили у спільноті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

"Російські танки у Луганську": Українська розвідка програє інформаційну війну спецслужбам Росії

неділя, 28 листопад 2021, 17:39

Мовиться про те, що з метою дезінформації українського вищого військовополітичного керівництва спецслужбами РФ було здійснено так званий "контрольований витік інформації". Себто в мережу викинули відео і через "корисних ідіотів" на кшталт Бутусова і К в у