Хіти тижня. "Робота" ж небезпечна: "Легендарна" снайперка "ДНР" обурена турботою похоронного агенства про її перспективи

Снайперці Веселині Черданцевій, яка воює на Донбасі на боці бойовиків, надіслали в соцмережі забавне повідомлення, нібито з бюро ритуальних послуг щодо "оптової закупівлі трун".

Веселина Черданцева

Про це повідомляє в Facebook користувач Team of ZinaPortnova, передають Патріоти України.

"Таке повідомлення мені сьогодні надійшло. Читайте до кінця і думайте, що це за люди", - обурена терористка.

"Нам надійшла інформація, що ви зараз воюєте на стороні ополченців ДНР, проти київської хунти. З огляду на те, що Порошенко в повній мірі відновив АТО і хунта активно застосовує авіацію по блок-постах і таборах ополченців, а також має значну перевагу в живій силі, а Російська Федерація все ніяк не поспішає на допомогу, є велика ймовірність, що ви незабаром будете мати потребу у наших послугах. Краще подбати про свої похорони заздалегідь. При замовленні цинкової труни та місця на кладовищі знижка 20%. Вивіз тіла в будь-яку точку Росії за рахунок компанії. При замовленні 10-ти цинкових трун знижка 40%. Будь ласка, розкажіть про наш сервіс своїм товаришам-ополченцям", - повідомлення з таким текстом прийшло Черданцевій.

Під постом можна прочитати саркастичні коментарі.

"Відмінна мотивація! І, головне, правдива", "Відмінний шанс заощадити!", "Дуже гарне сполучення", - і т. д. коментують користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Несертифікована вакцина для жителів ОРДЛО: чому мовчить світова спільнота?

середа, 27 жовтень 2021, 19:08

Є ще важливий момент, на який українській владі слід наголосити під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території Росії вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифікату.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо