Хіти тижня. Вісточка з Донбасу: "Пацаны сидят в окопах в летней обуви. Наматывают на ноги всякую х*йню, как фрицы под Москвой. Пятая зима этой дебильной войны. Таг победим. Слава Росии"

Раніше бойовики вже скаржились на жахливе життя на Донбасі.

Користувач Twitter БильБилева оприлюднила пост якогось "Алекса Родрігеса", який, зі слів одного з польових командирів окупаційних військ, писав про жахливе постачанні їх одягом, передають Патріоти України.
Автор поста розповів, що навіть зараз "захисники" "русского мира" воюють в літньому взутті, і щоб не замерзнути, змушені робити онучі з підручних матеріалів. І це - на п'ятому році війни. Також йшлося про те, що у російських "добровольців" (швидше за все, мова йде про них) немає пристойної зимової польової форми. І з таким станом справ "непереможна" армія РФ зібралася "захоплювати" Україну.

Цей пост - одне з підтверджень того, що в так званих "народних" "республіках" Донбасу відбулося соціальне розшарування: ті, хто мають доступ до ресурсів, що надходять з Росії, - жирують, і їх єдина турбота - щільніше набити кишені. І набивають вони їх в тому числі і за рахунок продажу обмундирування і спорядження для бойовиків, які перебувають на лінії розмежування. Останні для "еліти" "ДНР" - просто "гарматне м'ясо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поблизу Білогорівки на Луганщині ліквідовано 500 окупантів - координати надали місцеві сили опору

субота, 21 травень 2022, 20:49

За даними Інституту вивчення війни, могли бути вбитими або пораненими до 485 російських солдатів та знищені понад 80 одиниць техніки. Завдяки наданій силами спротиву Луганщини інформації, ЗСУ розбили війська рф поблизу Білогорівки: мінус пів тисячі оку...

Інформація сил спротиву Луганщини про понтонну переправу окупантів підтвердилась - тепер біля Яремівки.

субота, 21 травень 2022, 20:40

Ці епізоди російсько-української війни наочно засвідчили той факт, що український рух спротиву на окупованих територіях працює плідно й ефективно, незважаючи на складну ситуацію. Російські окупанти намагаються звести через річку Сіверський Донець понто...