Хіти тижня. Жорстка карикатура на відкриття Путіним Кримського мосту

На карикатурі сам міст зображений у вигляді гори трупів людей, що прокладена через Керченську протоку...

У мережі показали жорстку карикатуру на Керченський міст, по якому недавно запустили рух з Росії в окупований Крим. Відповідний малюнок було опубліковано на сторінці в Twitter Nasha Canada, передають Патріоти України.

Відзначається, що на карикатурі відомого художника і карикатуриста Маріана Кам'янського під назвою "Кримський міст", сам міст зображений у вигляді гори трупів людей, що прокладена через Керченську протоку. При цьому, по мосту на вантажівці їде президент Росії Володимир Путін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.