Хроніки недонаддержави: Йшла собі з клунками закупівель. Жінку ледве не придавила бетонна плита на вході до під'їзду (відео)

На записі з камери спостереження на під’їзді будинку в Нижньому Новгороді (Росія) видно, що жінка дивом врятувалася.

З’явилося відео з камери спостереження на під’їзді будинку в Нижньому Новгороді (Росія), у якого обрушилася бетонна плита, що дивом не привалила жінку. передають Патріоти України.

НП з обваленням бетонної плити сталася в середу, 5 вересня. На запис потрапило те, як мешканка під’їзду дивом врятувалася.

Відео опублікувала організація Безпечний будинок, яка встановила відеодомофон у під’їзді.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рф зондує ґрунт для політичних торгів: тисне на Донбасі й чіпляється за «сухопутний коридор» з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...