"Кизяки с нагайками. На просторах Московии одна новость веселее другой!", - блогер

Сюжет достойний гумористів "Кварталу И" трапився на просторах культурної столиці Росії й малої батьківщини Путіна. Може заради його дня народження і збирались? Щоб підготуватись усім разом напередодні, і відзначить як годиться. З фантазією, так би мовити.

"Петербургские казаки (петербургские, Карл!) оккупировали кофейню на улице Союза Печатников, 19, в которой проходит лекция СПИД-центра Антона Красовского «Сексуальное здоровье ЛГБТ-сообщества», - цитують Патріоти України блогера Олега Леусенко і продовжують:

"Об этом «Фонтанке» 5 октября сообщила хозяйка заведения Анна Самарина.
Она рассказала, что за полчаса до мероприятия, которое было запланировано на шесть вечера, в кофейню пришли 10 ряженых казаков, которые оккупировали помещение. С собой они привели полицейского, который проверил паспорта присутствовавших. Как отметила хозяйка, возрастной ценз мероприятия 18+, и все пришедшие ему соответствовали.

Сообщается, что казаки не мешают мероприятию, просто занимают часть помещения. В момент разговора с собственницей кофейни один из них зачем-то достал нагайку. Но использовать ее пока не стал.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

Окупанти намагаються взяти в оперативне оточення ЗСУ в районі Бахмута

п’ятниця, 25 листопад 2022, 12:47

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!