"Кизяки с нагайками. На просторах Московии одна новость веселее другой!", - блогер

Сюжет достойний гумористів "Кварталу И" трапився на просторах культурної столиці Росії й малої батьківщини Путіна. Може заради його дня народження і збирались? Щоб підготуватись усім разом напередодні, і відзначить як годиться. З фантазією, так би мовити.

"Петербургские казаки (петербургские, Карл!) оккупировали кофейню на улице Союза Печатников, 19, в которой проходит лекция СПИД-центра Антона Красовского «Сексуальное здоровье ЛГБТ-сообщества», - цитують Патріоти України блогера Олега Леусенко і продовжують:

"Об этом «Фонтанке» 5 октября сообщила хозяйка заведения Анна Самарина.
Она рассказала, что за полчаса до мероприятия, которое было запланировано на шесть вечера, в кофейню пришли 10 ряженых казаков, которые оккупировали помещение. С собой они привели полицейского, который проверил паспорта присутствовавших. Как отметила хозяйка, возрастной ценз мероприятия 18+, и все пришедшие ему соответствовали.

Сообщается, что казаки не мешают мероприятию, просто занимают часть помещения. В момент разговора с собственницей кофейни один из них зачем-то достал нагайку. Но использовать ее пока не стал.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...