"Не пользуйтесь, евреи программу придумали": Лукашенко підірвав мережу епічним "оглядом" iPhone (відео)

Бацька вирішив попередити "підданих" про небезпеку iPhone.

Лукашенко вирішив дати білорусам "корисну пораду". Фото: Лента.ру.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко насмішив користувачів мережі розповіддю про iPhone. Про це пишуть в інтернеті, де опублікували і відео, передають Патріоти України.

Користувачі мережі висміяли "огляд" iPhone від Лукашенка. Він заявив: "iPhone в кишені у мене немає, я чесно кажу. Якби ви знали що таке iPhone, ви б теж не користувалися. Мається на увазі, якщо ви маєте цей телефон, то сьогодні є програма, євреї винайшли, ваш кожен крок контролюється за тисячі кілометрів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Терористи проводять навчання і готуються атакувати Станицю Луганську і Щастя

субота, 18 вересень 2021, 23:03

Президент Володимир Зеленський не виключає загострення та широкомасштабної війни РФ проти України. В Кремлі слова Зеленського сприйняли із жалем і зазначили, що "не хотіли б вдаватися до якихось апокаліптичних очікувань". Російсько-терористичні війська...

З архіву ПУ. "Такую страну проср*ли": Що і як крали в СРСР, - Мирович (фото)

неділя, 12 вересень 2021, 23:05

Радянський Союз, незважаючи на думки багатьох, не був країною винятково чесних і порядних людей, які ніколи не брали чужого. В ті часи існувало досить масове побутове злодійство, яким були пронизані всі верстви суспільства. Чимала частка відповідальнос...