"Не пользуйтесь, евреи программу придумали": Лукашенко підірвав мережу епічним "оглядом" iPhone (відео)

Бацька вирішив попередити "підданих" про небезпеку iPhone.

Лукашенко вирішив дати білорусам "корисну пораду". Фото: Лента.ру.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко насмішив користувачів мережі розповіддю про iPhone. Про це пишуть в інтернеті, де опублікували і відео, передають Патріоти України.

Користувачі мережі висміяли "огляд" iPhone від Лукашенка. Він заявив: "iPhone в кишені у мене немає, я чесно кажу. Якби ви знали що таке iPhone, ви б теж не користувалися. Мається на увазі, якщо ви маєте цей телефон, то сьогодні є програма, євреї винайшли, ваш кожен крок контролюється за тисячі кілометрів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.