"Потемкинские деревни" Володимира Володимировича: У Ростові-на-Дону перед ЧС з футболу "ремонтують" будинки малюнками щасливих мешканців

Самі росіяни нажахані такими діями чиновників
Все нарисованное: соцсети высмеяли нелепую подготовку к ЧМ-2018 в Ростове-на-Дону

В улюбленому місті Володимира Федоровича Януковича вікна одної з багатоповерхівок розмалювали «щасливими людьми», проте самі росіяни дивуються, як нещасні мешканці розмальованих нетрів житимуть з темними вікнами, зазначають Патріоти України.

Відповідне фото було опубліковано очевидцями в Твіттері. Користувачі відзначають, що таким чином РФ готується до проведення ЧС-2018, відкриття якого заплановано на 14 червня поточного року.

Повідомляється, що таке «розфарбування» розташоване по проспекту Шолохова, а також те, що таким чином «прикрашають» місто до майбутнього ЧС з футболу.

У свою чергу, в мережі висміяли таке «перетворення» будинку Ростова. На їхню думку, таким чином хочуть створити видимість благополуччя і процвітання країни. Росіяни також назвали свою державу - країною фейком.

«Дело потемкинских деревень живет», «Страна фейк», «Дебилизация — это есть стабилизация, ведь ни один дурак не скажет что он дурак, у него все хорошо!!!», «То есть люди живут с непрозрачными окнами? Счастливчики», «Фейк — национальная идея», «Что же тут хорошего? Жить-то как — за размалеванными окнами?», «На кладбище тоже нарядно — цветочков искусственных много…», «От «нарисованного» гаранта к разрисованным окнам — прогресс…», - коментують в мережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.