"Рублю за ним не угнаться": У мережі показали наочний доказ "девальвації любові" до Путіна (фотофакт)

Ціна на календарі з портретом Путіна зменшилася вдвічі - з близько 80 рублів до 39.​

У Путіна справи не дуже? Ілюстрація: соцмережі.

У соціальній мережі звернули увагу на факт стрімкого здешевлення календарів із зображенням президента Росії Володимира Путіна в одному з російських магазинів. Відповідне фото опублікував на своїй сторінці в соцмережі журналіст Юрій Глазков, передають Патріоти України.
У коментарі до знімка журналіст зазначив: «Головокружительное падение продолжается. Куда там рублю — не угонится за девальвацией сего светлого образа. Не понимаю, почему этот некликвид просто не списать в утиль. Время его ушло — или кому-то это еще не понятно?».

На опублікованому фото видно, що ціна на вироби з портретом Путіна зменшилася вдвічі - з близько 80 рублів до 39.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.