"Таємниця Синьої руки, або Чому Київ ще довго буде чекати гарячу воду", - блогер

Поки що більшість населення мережі знаходиться на стадії заперечення, сподіваючись на тимчасовий характер дивного пам'ятника у центрі столиці (принаймні так офіційно заявлено).

Синя Рука в центрі Києва. Фото: соцмережі.

"Ні, не здалося. Ні, не треба обіцяти собі відзавтра кидати пити, бо "допився". Так, це правда Синя рука. Так, це не глюки. Так, це я себе так заспокоюю, не звертайте увагу", - пише Мережевий Троль у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Ні, ну серйозно. Варто було піти в лікувальний відпускний запій, виїхати на пивні води до Мюнхена, так ви тут примудрилися синю руку в центрі Києва присобачити. Ви про п'яних подумали? Звичайно ні, ви ж тільки про себе думаєте.

А скільки людей сьогодні-завтра, які вирішили відзначити якусь чергову премію, або одруження, або розлучення, або перемогу улюбленої команди. Та, зрештою, просто вирішили забутися від розуміння, що навколо осінь, холод, всі хворіють, та ще й справа відбувається не десь на Мальдівах. Скільки протрезвіють одразу як побачать і повернуться в цю сіру буденність? Ну спасибі велике.

Ну от подумайте: ви спокійно гуляєте по місту. Одяглися в три куртки, весело ненавидите осінь, яка прийшла несподівано, у вересні. Йдете, наспівуєте мелодію "Океану Ельзи", де щось там про "холодно" і "як би звалити, як би звалити кудись, де тепло" і тут синя рука.

І що, і як, і що робити, куди бігти? Незрозуміло. Є просто ви і синя рука. Яка мало того що синя, так ще і вам чи то дружелюбно зігує, чи то загрозливо намагається дати "ляща".

Як говорили ніби скіфи або сармати, загалом, хтось з історичних предків: "Якщо синю руку встановлюють у центрі, значить, це комусь потрібно". Чи то Кличко був, я якщо чесно вже не пам'ятаю, ну нічого.

Кому? І що все це значить? Ну ось тут якраз є вже кілька версій. Тим більше час обрано не випадково – а під час найважливіших для світу новин, які стікаються звідусіль.

Збіг? Думаю, ні. Але кому це вигідно? Є очевидний варіант. Він найбільш очевидний, і, на мою думку, один з найбільш імовірних. Це все водоканал.

В цілому, все сходиться. Рука – синя, показує кудись вгору, в сенсі "На тому світі помиєтеся гарячою водою, набридли", води досі немає, життя тлін. І відразу відповідає на всі питання "А коли?", "А чому?". У ЖЕКу тепер на питання "коли буде гаряча вода, вельмишановні працівники цього прекрасного закладу, вибачте за те, що турбуємо, але чи не поясните нам?" просто зможуть відповідати "Синю руку бачили? Ну і все". Але є й інші думки.

І такі, теж цілком очевидні асоціації, які могли дати музу творцеві.

Ну і куди без пам'ятників мистецтва і відносно непоганих фільмів, теж вічна тема.

І все це, як я дивлюся, лише початок. Поки більшість населення мережі на стадії заперечення, сподіваючись на тимчасовий характер пам'ятника (так офіційно заявлено). Але ми ж з вами розуміємо, що хто ж тепер ризикне прибрати Синю Руку? Тим більше авторства румунського скульптора. Тим більше таку, що символізує дружбу та спілкування…

Тим більше що до неї ж зрештою звикнуть. І, цілком можливо, що в майбутньому призначати зустрічі "Біля ляща" чи "Біля зіги" будуть не менш часто, ніж біля одного відомого фаст-фуду на Хрещатику.

Так що кінцівка історії, мабуть, ще далека. Дочекаємося, як все буде розвиватися далі. На цьому все, вибачте, треба терміново випити хоча б пива після побаченого. Занадто велике потрясіння.

Мережевий троль включався. До зв'язку.

Джерело: 112 Україна
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.