"Теперь я знаю, на фига попу гармонь": У мережі сміються над хором семінаристів РПЦ (відео)

Мотив композиції, яку співали семінаристи, взято з популярної радянської пісні "Марш артилеристів", написаної в 1943 році, також відомої під назвою "Сталін дав наказ".

Семінаристи здивували своїм співом. Фото: скріншот з відео.

В мережі набуває популярності відео, на якому хор семінаристів Російської православної церкви виконує пісню про боротьбу з єрессю на мотив сталінського маршу. Відповідне відео опубліковано на Twitter сторінці "Team of ZinaPortnova", передають Патріоти України.

"Огляд художньої самодіяльності в нашій психіатричній лікарні", - коментує запис автор поста. Багато користувачів жартують з приводу самого виконання пісні церковним хором під гармонь, проте деякі також вказують на те, що мотив композиції взято з популярної радянської пісні "Марш артилеристів", написаної в 1943 році, також відомої під назвою "Сталін дав наказ". У "Марші семінаристів" ці слова замінені на "Владика дав наказ".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Улюблений наркотик Х...йла: З'явилися яскраві карикатури на спілкування Путіна з росіянами

четвер, 20 червень 2019, 0:30

Адже навряд чи "Пряма лінія" необхідна тільки самим пересічним громадянам... Напередодні проведення президентом РФ Володимиром Путіним щорічного багатогодинного марафону спілкування з росіянами український художник Андрій Петренко опублікував влучну ка...

"Щось котів більше, ніж туристів": Опубліковано фото кримських пляжів

середа, 19 червень 2019, 19:05

Туристичний сезон у окупованому Криму традиційно зривається вже вкотре. В окупованому Росією Криму зривається туристичний сезон, практично немає відпочивальників на популярних курортах.Про це в Twitter повідомляє користувач RoksolanaToday&Крим25%, опуб...