Це той випадок, коли росіян дісно шкода, - блогер (фото)

Речниця МЗС Московії Марія Захарова увійшла в топ-100 найсексуальніших жінок світу 2016 за версією пропагандистького телеканалу LifeNews.

Марія Володимирівна Захарова (народжена 24 грудня 1975) - російський державний діяч, дипломат. Надзвичайний і Повноважний Посланник II класу (2015). Директор Департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ Російської Федерації (офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації) з 10 серпня 2015 року. Кандидат історичних наук.


Джерело

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Щоб птахи не ср*ли на голову Великому Вождю": Комуністи в Магадані прикрасили Леніна сумнівним "ноу-хау" (фото)

субота, 11 липень 2020, 0:00

"Це - Маґадан позавчора. Місцеві (комуністи, мабуть?) вирішили отак "захистити честь і гідність Ільіча" - приварили штирі, щоб птахи не серли на голову Великому Вождю.)) Але вийшов ще більший вандалізм - тому, кажуть, мер Маґадана вже розпорядився оце ...

З архіву ПУ. Битва Ляшко-"Шляшко", або Глянув, як 100 доларів подарував: Вони знов зустрілись, вже не на сцені "Кварталу" (фотофакти)

п’ятниця, 10 липень 2020, 9:00

Почалося з інавгураційної промови президента 20 травня 2019 року, коли Ляшко запитав на весь зал, чому Зеленський заговорив російською. Однак був ще фінальний епізод на виході нового гаранта із зали Ради, який вже мало хто бачив. У спільноті "Патріоти ...