У спідницях, сукнях і панчохах: Заборонені розваги вояків (фото)

Пантоміма була популярним в армії способом зняти стрес і розважитись. А для військовополонених у нацистських таборах - підтримати бойовий дух.

У мережі з'явилися заборонені раніше фотографії британських солдатів часів Другої світової війни. Військовослужбовців у спідницях, сукнях і панчохах під час постановок пантоміми вдалося зафіксувати англійському фотографу Джону Топхему, які той зробив під час роботи у розвідці військово-повітряних сил. Британське Міністерство інформації заборонило розповсюджувати їх. Уряд боявся, що такі зображення могли зруйнувати образ брутального британського солдата, передають Патріоти України з посиланням на британські ЗМІ.

Пантоміма була популярним в армії способом зняти стрес і розважитись. А для військовополонених у нацистських таборах - підтримати бойовий дух. Постановки пантоміми мали величезний успіх. Актори репетирували по 6 год. на день протягом кількох місяців, щоб вивчити свої ролі. Виступати в пантомімі було відповідальною справою.

На фотографіях солдати роблять один одному макіяж, бігають сходами у легких жіночих сукнях і веселяться на сцені. Фотографу вдалося відзняти на фото момент, коли виступ трупи перервав сигнал тривоги і солдати в сукнях, панчохах і військових шоломах кинулись до зброї захищати свої позиції.

Військовослужбовці шили жіночий одяг із носових хустинок. Полонені британські солдати обмінювали посилки Червоного Хреста на матеріали, з яких робили костюми і реквізит. Військовополонений на ім'я Дон Сміт був настільки переконливим у своїй ролі, що побратими з часом забули його прізвисько Пінок і почали називати просто Душкою.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Заплутався в проводах і забув промову: Путін зганьбився на зустрічі з Ердоганом (відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 23:26

Під час прес-конференції російський президент спочатку заплутався в проводі від навушника, після чого забув заготовлену промову. Так, під час спільної прес-конференції Путін спочатку заплутався в проводі від навушника, після чого забув заготовлену пром...

Хіти тижня. Вже зовсім поганий? Москва знов показує несправжнього Путіна (фото)

понеділок, 16 вересень 2019, 19:00

У Кремлі вже настільки знахабніли, що навіть на офіційному сайті виставили поруч світлини абсолютно різних двійників президента.