Як відомо, слова це певним чином думка, а думки матеріальні. Якщо довго м'ясо називати рибою - так і станеться, і навпаки, цитують «Нескучные новости» Патріоти України. Живе підтвердження цієї метаморфози представлено на цьому знімку (ну, хіба що трохи відфотошопленому).
Ну, а так виглядає його далекий пращур: вульгарний бичок, представник лучеперих риб із загону окунеподібних. Оцініть різницю.
Військовий експерт Дмитро Снєгирьов детально проаналізував інформацію щодо успішного характеру атак українських сил оборони по тиловій інфраструктурі РФ. Зокрема, мовиться про знищення складу боєприпасів у Воронезькій області. Крім того, зазнали значни...
Стали відомі подробиці атаки на Севастополь. Виявляється, Сили оборони України знищили набагато жирнішу ціль, ніж про це повідомлялося спочатку. Також ЗСУ завдали удару по окупованому Луганську, а саме академії внутрішніх справ, де наразі пункт постійн...