"Ишю камондира": У мережі підняли на сміх бравого захисника "руського міра"

Анатолій Малиш з Донбасу написав, що хоче захищати так звану "ДНР".

У мережі висміяли шанувальника "руського міра", який хоче потрапити в "армію ДНР". Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Потенційний клієнт в "200 бригада". Зверніть увагу на дирляндську мову", - написав він і опублікував скріншот з соцмережі.

В інтернеті Анатолій Малиш з Донбасу написав, що хоче захищати так звану "ДНР". Він опублікував в мережі "оголошення" зі словами: "Ішю камондіра в Єнакієвому який допоможе вступити в ряди днр".

Користувачі мережі висміяли цю ситуацію з майбутнім бойовиком.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.