Жіночі будні: Чим столична пані відрізняється від закарпатської жони (відео)

Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові...

Христина Третяк спробувала грати відразу дві ролі. Фото: скріншот з відео.

Закарпатська журналістка Христина Третяк створила колоритне й дуже дотепне відео про так би мовити жіночі будні в Києві та Закарпатті, передають Патріоти України.

Ролик поширили в соцмережах. Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові (на самом дєлє нєт), – прокоментувала відео його авторка. Це відео перетворилося на справжній вірус у соцмережах, і за 2 дні вже його переглянули майже 70 тисяч разів у Facebook та 15 000 разів у Youtube.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Схема на мільярди гривень: Подробиці незаконного вивезення вугілля з ОРДЛО

вівторок, 18 січень 2022, 14:22

В такий спосіб Росія допомагала наповнити бюджети самопроголошених «республік» для забезпечення фінансування соціальних виплат населенню. Державне бюро розслідувань опублікувало схему справи Медведчука та Порошенка, яких звинувачують у підриві енергети...

Росія готує хімічну атаку біля Слов’янська як привід для вторгнення в Україну

субота, 15 січень 2022, 18:10

Варто зауважити, що завдяки своєчасному оприлюдненню оперативної інформації з боку аналітичного відділу ГІ «Права Справа» вдалося запобігти низці терористичних актів з чисельними жертвами з числа цивільних осіб з боку спеціальних служб РФ та «ЛДНР». Ро...