Жіночі будні: Чим столична пані відрізняється від закарпатської жони (відео)

Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові...

Христина Третяк спробувала грати відразу дві ролі. Фото: скріншот з відео.

Закарпатська журналістка Христина Третяк створила колоритне й дуже дотепне відео про так би мовити жіночі будні в Києві та Закарпатті, передають Патріоти України.

Ролик поширили в соцмережах. Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові (на самом дєлє нєт), – прокоментувала відео його авторка. Це відео перетворилося на справжній вірус у соцмережах, і за 2 дні вже його переглянули майже 70 тисяч разів у Facebook та 15 000 разів у Youtube.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...