Жіночі будні: Чим столична пані відрізняється від закарпатської жони (відео)

Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові...

Христина Третяк спробувала грати відразу дві ролі. Фото: скріншот з відео.

Закарпатська журналістка Христина Третяк створила колоритне й дуже дотепне відео про так би мовити жіночі будні в Києві та Закарпатті, передають Патріоти України.

Ролик поширили в соцмережах. Всі персонажі цього відео вигадані, а збіги – випадкові (на самом дєлє нєт), – прокоментувала відео його авторка. Це відео перетворилося на справжній вірус у соцмережах, і за 2 дні вже його переглянули майже 70 тисяч разів у Facebook та 15 000 разів у Youtube.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.