"Ж...пы котиков рисовать умеет": У мережі показали, як Путіна готують до виступів (фото)

Російський президент не тільки користується заготовками промов, але і записує варіанти реплік у відповідь на зворотному боці. І не тільки...

Путін із заготовкою промови. Фото: соцмережі.

У мережі помітили, що перед публічними заходами президенту Росії Володимиру Путіну ретельно готують промову, виділяючи головне на аркушах жирним шрифтом. Відповідне фото з'явилося в Telegram-каналі "ПУЛ N3", передають Патріоти України.

Лідер РФ потрапив у кадр із текстом виступу на з'їзді Російського союзу промисловців і підприємців. "Користуючись нагодою можна подивитися, як оформляється промова Путіна на заходах: листи в форматі А5, 16 кегль, інтонаційні місця виділені напівжирним", – написав автор.

Зазначається, що російський президент не тільки користується заготовками, але і робить позначки реплік у відповідь на зворотному боці. Однак, як видно на інших кадрах, відображає на папері під час заходів він абсолютно інші, незрозумілі речі. Так, на сторінці "Головний ліберал" у Twitter з'явилося фото, на якому Путін малював на з'їзді "каляки-маляки".

"Смішно було б проаналізувати каракулі пацієнта", "Китайську вчить", "Він ще і д*пи котів малює. Пощастило нам із гарантом. Талантище", – зіронізували в коментарях.

Звернули також увагу і на обручку на пальці у Путіна. "Коли він одружитися встиг?", "А що за перстень, він що, одружений?" – відреагували користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...

"Астанавітєсь!": Зеленського протролили за "мирний план" по Донбасу

середа, 27 березень 2019, 0:00

Кандидату в президенти запропонували... перевірити свій власний план на самому собі. У спільноті "Патріоти України єднаймося" поділилися дотепним жартом, який Патріоти України пропонують оцінити і вам. Багато хто не стримався від коментарів: