"Звезда" что-то знает?": Російські пропагандисти помилково поховали одного з ватажків "ДНР"

Знаючи про те, що кремлівські ЗМІ час від часу можуть почати розповідати про якусь подію ще до того, як вона сталася, та ще й точно знають, кого звинуватити, було б дивним не запідозрити щось.

"Абхаз" розповів про власні похорони? Фото: соцмережі.

Російський пропагандистський ресурс "Звезда" помилково поховав відомого терориста Ахра Авізбу з позивним "Абхаз", який раніше очолював "15-у інтернаціональну бригаду" бойовиків ("П'ятнашка"). На сайті пропагандистського телеканалу з'явився матеріал під назвою "Ми будемо мстити: соратник Мамая про долю "П'ятнашки", похорони Абхаза і цілі на Донбасі", передають Патріоти України.

В самому матеріалі "похований" Абхаз розповідає про ліквідованого терориста Олега Мамієва ("Мамай"). "Звезда" щось знає?" – цікавиться у Twitter Necro Mancer. Нагадаємо, що саме бойовика "Абхаза" та бійців цього підрозділу підозрюють в усуненні ватажка терористів Мотороли.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Паризьке приниження Путіна: Мережу підірвала "світлина від Бога" (фотофакт)

понеділок, 19 листопад 2018, 14:00

Схоже, перший невдалий для "апаздуна" знімок у центрі Парижа, під час урочистостей до 100-річчя завершення Першої світової війни, надихнув ЗМІ обіграти конфуз і далі протягом дня. Візит ВВХ в Париж взагалі не склався: з Трампом не поговорив, так ще й н...

Хіти тижня. Тепер не відмиються: Казанський створив дотепну абревіатуру із назви нового об'єднання Рабіновича та Бойка

понеділок, 19 листопад 2018, 13:00

Прибічники символізму та фаталізму отримали черговий аргумент того, що нічого не відбувається на білому світі просто так. Патріоти України пропонують вам оцінити дотепний жарт та не забувати, що у кожному жарті є частка правди. Інколи - дуже вагома ча...