"Звезда" что-то знает?": Російські пропагандисти помилково поховали одного з ватажків "ДНР"

Знаючи про те, що кремлівські ЗМІ час від часу можуть почати розповідати про якусь подію ще до того, як вона сталася, та ще й точно знають, кого звинуватити, було б дивним не запідозрити щось.

"Абхаз" розповів про власні похорони? Фото: соцмережі.

Російський пропагандистський ресурс "Звезда" помилково поховав відомого терориста Ахра Авізбу з позивним "Абхаз", який раніше очолював "15-у інтернаціональну бригаду" бойовиків ("П'ятнашка"). На сайті пропагандистського телеканалу з'явився матеріал під назвою "Ми будемо мстити: соратник Мамая про долю "П'ятнашки", похорони Абхаза і цілі на Донбасі", передають Патріоти України.

В самому матеріалі "похований" Абхаз розповідає про ліквідованого терориста Олега Мамієва ("Мамай"). "Звезда" щось знає?" – цікавиться у Twitter Necro Mancer. Нагадаємо, що саме бойовика "Абхаза" та бійців цього підрозділу підозрюють в усуненні ватажка терористів Мотороли.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Плюнув у чуттєву душу "молодих республіканців": Пропагандист з Польщі вигадливо образив "паспорт" ''ДНР''

п’ятниця, 22 лютий 2019, 0:35

Польський пропагандист Давид Худжец прирівняв так званий паспорт терористичної "ДНР" до документа з фантастичного світу Нарнії. Відзначається, що "журналіст ДНР" знаходиться в списку "Миротворця". . На питання про те, чи можуть позбавити Худжеца грома...

"Их нравы": На росТБ шокували новим перлом про співаючу жіночу матку (відео)

четвер, 21 лютий 2019, 23:27

Ви думаєте, що жіночі статеві органи не співають, але в росіян інше бачення ситуації. Але що узяти із людей, в яких і країною керує не будемо уточнювати хто... "А во мне человечек поместится, хоть не верится в это сейчас, но за девять счастливейших мес...