Яким даром вас нагородила доля? Перевірте за датою народження

Безталанних людей не буває - кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх, передають Патріоти України.

Однак далеко не у кожного здібності виявляються ще в юності – багато людей усвідомлюють своє призначення набагато пізніше. За допомогою нумерології можна прискорити цей процес і почати розвивати свій талант прямо зараз.

Щоб дізнатися, якими здібностями вас обдарувала природа, потрібно звернутися до дати вашого народження.

Додайте всі числа дати, поки не отримаєте цифру від 1 до 9 – це і буде число вашого таланту. Наприклад, ви народилися 17.01.1975. Додаємо всі числа: 1 + 7 + 0 + 1 + 1 + 9 + 7 + 5 = 31 = 3+1 = 4. Число таланту в даному прикладі – 4. Коли число таланту розраховане, залишається тільки прочитати його тлумачення і дізнатися, в якій сфері ви досягнете найбільших успіхів .

1 – символ лідерських здібностей

Ви досягнете великих успіхів в будь-якій колективній роботі, тому що умієте захопити людей і повести їх за собою. Люди, яким відповідає це число таланту, ініціативні, наполегливі, відповідальні і комунікабельні. Це природжені керівники. Якщо зараз ви займаєте невисоку посаду, згадайте про те, що все починається з малого – і приступайте до активних дій.

2 – символ миролюбства і дипломатичності

Це число наділяє свого володаря умінням домовлятися, викликати прихильність до себе найпретензійніших людей і з легкістю вирішувати будь-які конфлікти і суперечки. Люди з такими здібностями можуть домогтися успіху практично в будь-якій сфері: з них виходять хороші психологи, адвокати, дипломати і підприємці.

3 – символ життєрадісності і натхнення

Ті, кому протегує це число таланту, відрізняються багатою уявою, енергійністю і тягою до творення, а також умінням настільки переконливо викладати свої думки, що навіть їхні близькі люди не завжди можуть відрізнити обман від правди. Люди Трійки добиваються великих успіхів в художній творчості, особливо – в акторській майстерності.

4 – символ практичності і зосередженості

Висока здатність до концентрації і пильна увага до деталей допомагають людям, що знаходяться під заступництвом цього числа, добиватися успіхів навіть у найскладнішій і одноманітній роботі. Вони вдало справляються з важкими розрахунками і складають точні плани, тому прекрасно реалізують себе у фінансовій сфері, а також – в архітектурному конструюванні.

5 – символ допитливості і енергійності

Той, хто народжений під цим числом, прагне пізнати навколишній світ, проаналізувати і пояснити його дивовижні явища. І, як правило, люди числа П’ять наділені невичерпним запасом сил для того, щоб відкривати для себе і оточуючих нові горизонти знань. З них виходять прекрасні вчені, вчителі, археологи.

6 – символ служіння і вірності

Природа наділила людей з цим числом таланту величезною силою, яка в повній мірі розкриється в служінні високим людським цілям. Такі люди – прекрасні вихователі, вчителі, лікарі. Як правило, навіть якщо їх сфера роботи досить далека від перерахованих вище, вони проявляють себе в допомозі ближнім: надають підтримку, дають мудрі поради і чудово виховують дітей.

7 – символ творчості та мудрості

Той, кому відповідає це число таланту, наділений сильним інтелектом і аналітичними здібностями. Люди Сімки легко засвоюють інформацію, проникають в суть речей, встановлюють глибинні зв’язки між явищами світу. Дуже проникливі: вміння “бачити людей наскрізь” часто виявляється ще в дитячі роки. Успішно реалізовують себе в будь-який інтелектуальної діяльності та творчості. Крім того, у деяких з них з часом розвиваються екстрасенсорні здібності.

8 – символ волі і сили

Народжені під заступництвом цього числа здатні знаходити вихід з найскладніших ситуацій і долати всі перешкоди на шляху до мети. Люди числа Вісім досягають великих успіхів в будь-якій сфері, що вимагає моральної або фізичної витривалості, особливо – в спорті.

9 – символ творчості

Віра в ідеал і прагнення до вдосконалення світу відрізняє тих, кому відповідає це число таланту. Такі люди естетично сприйнятливі і творчі, тому реалізовують себе в творчих професіях: словесній творчості, акторській грі, музичному письменництві.

Якщо потрібно швидко схуднути - французька дієта, мінус 5 кг за тиждень, меню

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:44

Філософія цієї дієти побудована на принципі - важливо не лише кількість їжі, а і її якість, їжа та її споживання повинні приносити задоволення,передають Патріоти України. 1-й день:. 2-й день:. 3- й день:. 4-й день:. 5-й день:. 6-й день:. 7-й день:. Не ...

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...