Це дійсно працює! Народний метод боротьби з колорадським жуком - замість збирання вручну

Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків, передають Патріоти України.

Подробиці

Він полягає у тому, щоб зробити натуральний розчин, а саме з води та гірчиці. Щоб завтра заколотити 20 л у відрі, треба сьогодні 1 л води розбавити з 4 ст. л. сухої гірчиці. пів доби або ніч постоїть розчин і може розводити.

Картопляні кущі треба рясно збризкати. Бажано у першій половині дня. Ефективно засіб працює, коли жук молодий, проте і старий, якщо не гине, то “кочує”. Ефект гірчиці довго залишається на картоплинні.

Якщо у вас нема пульверизатора, то можна просто віником звичайним змочити. До речі, ним і жука легко у відро збити одночасно.Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків.

Подробиці

Він полягає у тому, щоб зробити натуральний розчин, а саме з води та гірчиці. Щоб завтра заколотити 20 л у відрі, треба сьогодні 1 л води розбавити з 4 ст. л. сухої гірчиці. пів доби або ніч постоїть розчин і може розводити.

Картопляні кущі треба рясно збризкати. Бажано у першій половині дня. Ефективно засіб працює, коли жук молодий, проте і старий, якщо не гине, то “кочує”. Ефект гірчиці довго залишається на картоплинні. Якщо у вас нема пульверизатора, то можна просто віником звичайним змочити. До речі, ним і жука легко у відро збити одночасно.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...