Народи Тибетського плато століттями п’ють солоний гарячий чай. Адже сіль в організмі людини грає роль електролітів, які відповідають за належне функціонування мозку, м‘язів і нервової системи. А в літню спеку організм разом із потом витрачає багато солі, тому на допомогу для відновлення балансу приходить солоний чай. Ще замість солі в гарячі напої можна додавати сік лимона, він має аналогічну функцію, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Також народи, вихідці з кочових племен, додають у чай молоко, жир тварин та олію, таким чином перетворюючи напій на ситну їжу. Часто кладуть туди мелений ячмінь чи пшеницю і приправляють сіллю та різноманітними спеціями.
Так, подібне вживання чаю може здатися досить дивним, але в такий спосіб кочові племена століттями справлялися з тривалими переходами з одного місця на інше, особливо в горах на великих висотах.
Солоний чай допомагає підтримувати бадьорість духу, концентрацію уваги та вгамовує відчуття голоду. Тибетські ченці вживають цей напій, щоб підтримувати роботу всіх систем організму в належному стані. Так як вони згідно своїх традицій вживають їжу лише до обіду, а зберегти бадьорість тіла та духу їм допомагає чай із сіллю.
Надлишок шкірного сала може призвести до цілої низки проблем із волоссям. Причин, чому сальні залози працюють надто інтенсивно, може бути кілька, серед них і гормони, і стрес, і забруднення довкілля, передають Патріоти України. Однак найпоширенішою з н...
9 січня за новим церковним календарем (22 січня за старим стилем) християни східного обряду згадують мученика Полієвкта і преподобного Євстратія. . Полієвкт жив у III столітті у Вірменії і був першим мучеником у місті Мелітині. Чоловік був воїном за і...