Ароматний та пряний плов – улюблена багатьма страва, яка мріє навчитися готувати кожна господиня, передають Патріоти України.
Зараз у Мережі багато рецептів, а у кулінарів свої особливості приготування. Однак у недосвідчених господинь виникає питання про те, чи варто промивати рис перед тим, як розпочати готування.
Приготування потребує терпіння та певних навичок. А з рисом особлива річ, оскільки це основний інгредієнт у страві.
Вважається, що крупу краще не промивати, щоб вона виходила смачнішою.
При цьому сорт рису не надто важливий. Виявляється, крупу треба замочувати у воді мінімум на півтори чи дві години. При цьому воду потрібно добре посолити.
Головний секрет у тому, щоб температура води, в якій замочуватиметься рис, була приблизно 60 градусів. Це означає, що крупу краще заливати гарячою водою, але не окропом.
Деякі рекомендують також брати спеціальний рис для приготування цієї східної страви.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...