
Рушник – це незамінна річ у побуті, багато хто вішає їх на двері, наприклад, сушитися, однак цієї звички варто негайно позбутися, і ось чому, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Чому не можна вішати рушник на двері: дві найголовніші причини
- Причина №1. Рушники для української культури та традицій мають сакральне значення. З ними здавна проводилось декілька обрядів – хрещення, весілля та погребіння. Вважається, що вішати рушник на двері, особливо, якщо він білого кольору, це дуже погана прикмета. Бо наші предки вішали рушники на вхідні двері, щоб дати зрозуміти, що в домі є небіжчик. А потім через сорок днів цей рушник виносили за село й витрушували, таким чином відправляючи душу у засвіти. Тому не варто вішати сушитися рушники на двері, щоб не накликати у дім біди.
- Причина №2. Рушники, особливо вологі, не слід вішати сушитися виключно з практичної точки зору. Бо це може завдати їм шкоди, особливо, якщо двері виготовлено з дерева. Матеріал під дією вологої тканини може деформуватися чи почати гнисти. Також від упливу вологи може лущитися фарба чи лак на дверях, потім їх доведеться перефарбовувати чи взагалі замінювати.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...