Ні для кого не секрет, що хліб є одним з основних компонентів котлет, оскільки дозволяє надати смаженому м’ясу соковитість та приємний відтінок смаку. Перевага надається білій булці або батону, смак і текстура яких ідеально поєднується з фаршем, передають Патріоти України.
Проте кулінари, які люблять і не бояться експериментувати на кухні, іноді додають і чорний хліб. Чи варто так чинити, розповімо нижче.
На перший погляд може здатися, що такі котлети розчарують господині: гості швидко «розкусять» зайвий компонент, а смак страви буде досить посереднім.
Але це хибне твердження.
Якщо хоча б раз спробувати приготувати котлети з додаванням чорного хліба, ви залишитеся вражені результатом.
Завдяки солодкуватому присмаку самого продукту страва стає більш збалансованою і соковитою. Навряд чи ваші гості зможуть здогадатися, чому котлети вийшли такими смачними та незвичайними.
На пів кілограма м’яса рекомендується брати приблизно п’яту частину стандартної булки чорного хліба.
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...
Кожна господиня обирає для себе ідеальний маринад для м’яса, щоб було соковитим, ароматним, ніжним. Зазвичай різні види м’яса потребують особливої заправки, але цей маринад універсальний, бо підійде курятині, яловичині чи свинині, передають Патріоти Ук...