Рис – універсальний гарнір, який можна поєднувати з різними продуктами та спеціями, передають Патріоти України.
Крім того, ця крупа забезпечує приплив енергії на цілий день.
Вариться рисова каша легко. Однак деякі недосвідчені кулінари припускаються помилок під час готування, що може зіпсувати смак і текстуру страви.
Насамперед варто пам’ятати, що будь-який рис слід промивати перед приготуванням від пилу та бруду.
Замочувати крупу потрібно для того, щоб зробити її розсипчастішою. У випадку, якщо рис вбере в себе вологу, то швидше приготується.
Залежно від різновиду рису його потрібно замочувати по-різному. Наприклад, середній рис замочують у теплій воді, а потім промивають холодною. Щодо дрібних зерен, то їх залишають у холодній солоній воді на п’ять годин, а потім варять.
Є суперечки з приводу того, чи потрібно промивати рис після варіння.
Однак це залежить від того, чи його промивали до початку приготування. Якщо рис хорошої якості правильно промитий і приготований, тоді промивати його після варіння не потрібно.
У тих випадках, коли технологія приготування була порушена, можна промити рис для того, щоб він був більш розсипчастим, але не варто для цього використовувати воду з крана.
При цьому потрібно розуміти, що страва через це стане менш смачною, але більш водянистою.
Пюре – дуже смачний гарнір, для приготування якого потрібно добре розім’яти змішану з молоком картоплю. Звісно, використання міксера чи блендера значно полегшує завдання. Однорідна молочно-картопляна маса з’явиться дуже швидко і вийде неймовірно пишною...
Суп — перша страва, яка традиційно готується багатьма українцями на обід. Втім, незважаючи на таку популярність, не всі знають, чи потрібно закривати кришку під час варіння супу, передають Патріоти України. Насправді, цей момент дуже важливий. Адже від...