Приготувати смачний, соковитий, але головне добре просмажений шашлик – справжнє мистецтво. Варіантів приготування цієї улюбленої страви налічується не менше півсотні, передають Патріоти України.
У приготуванні шашлику важливо підтримувати стабільний жар, що походить від вугілля. Здається, що в цьому нема нічого складного.
Однак жир, що капає, провокує загорання вогню і його доводиться гасити. Здебільшого це роблять за допомогою пляшки із водою. Іноді використовують пиво або інші напої, вважаючи, що так м’ясо матиме особливий смак. Рідина збиває вогонь, але водночас знижує жар.
Вирішити це питання можна за допомогою звичайної кухонної солі. Коли вугілля готове, на нього зверху сиплють сіль.
Поступово висипають на тліючі вугілля 100-200 г солі. Проте слід виявити обережність. Сіль може «вибухати», тому слід берегти шкіру.
Після того, як реакція проходить, шампури ставлять на мангал. Сіль не тільки запобігає горінню жиру, але ще й знижує кількість попелу. При цьому способі м’ясо просмажиться за 15-17 хвилин і не забрудниться гаром від деревного вугілля.
Куряча грудка - популярний вибір для здорових та швидких страв. Але часто після приготування вона виходить сухою, жорсткою та несмачною. Проте один простий трюк може змінити все - і ваша курятина буквально танутиме в роті, Патріоти України. Навіть при...
Готувати ідеальний рис - справжній виклик навіть для досвідчених господинь. Але експертка розкрила простий трюк, який перетворить "нудну" страву на справжній смаколик, передають Патріоти України. Багато хто стикається з проблемами: рис може бути занадт...