Приготувати картоплю зможе будь-який кулінар. Однак є нюанси, які не завадять знати, щоб смачно зварити картоплю і вона не розвалилася в процесі приготування, не пригоріла і залишилася сирою всередині. Отже, треба врахувати, яку воду класти картоплю. Це важливий момент – гаряча вода чи холодна, передають Патріоти України.
Картопля кладеться тільки в киплячу воду, яка має бути трохи підсоленою. Багато господарок роблять все з точністю до навпаки: очищену картоплю промивають і кладуть у холодну воду, а потім починають її варити.
Якщо закладати картоплю в гарячу воду, то з більшою часткою ймовірності вдасться зберегти вітаміни та мінерали, які містяться в картоплі.
Якщо зварити картоплю правильно, то вона забезпечить нас калієм, фосфором, кальцієм та залізом, вітамінами групи В, А, С та ін.У холодній воді картопля швидше втратить свої вітаміни. Картопля готується на середньому вогні, тоді вона не залишиться сирою і не розвалиться.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...