Традиційний гуляш, щось середнє між супом та тушкованим м'ясом, — яскравий приклад того, як кілька правильно приготовлених простих інгредієнтів можуть створити неймовірний смак, зазначають Патріоти України.
Гуляш означає «пастух», бо страва пов'язана з мадярськими пастухами і сягає корінням 9 століття. Тоді вона існувала як просте тушковане м'ясо з цибулею. У 15 столітті турки-османи привезли до Угорщини нову пряність — паприку. І доки вся Європа повільно звикала до нового смаку, Угорщина прийняла його і зробила ключовим у своїй кухні.
Інгредієнти:
Приготування:
Наріжте яловичину, перець і картоплю шматочками по 1,5-2 см. Цибулю, моркву та помідор наріжте дрібним кубиком.
Розтопіть сало в глибокій сковороді або великому сотейнику на середньому вогні і готуйте цибулю, доки вона не почне підрум'янюватися, приблизно 7-10 хвилин. Зніміть з вогню та вмішайте паприку.
Додайте яловичину та часник, поверніть на вогонь і готуйте близько 10 хвилин або поки яловичина не перестане бути рожевою. Додайте болгарський перець і готуйте ще 7-8 хвилин.
Додайте моркву, помідори, картоплю, яловичий бульйон, лавровий лист, сіль та перець. Доведіть до кипіння, накрийте кришкою, зменшіть вогонь і варіть 40 хвилин. Додайте сіль до смаку.
Подавайте з ложкою сметани, хрустким хлібом та свіжим салатом.
Смачного!
Багато господарок додають хліб у фарш, з якого планують приготувати котлети. Хліб виступає як «сполучний» компонент і не дає страві розвалюватись, передають Патріоти України. Цей додатковий інгредієнт допомагає зробити котлети більш пишними. Ще однією...
Яйце в м’ясному фарші потрібне для того, щоб «склеїти» всі інгредієнти. Під час смаження яєчний білок швидко згортається, зв’язуючи м’ясо та інші компоненти у єдине ціле. Котлети завдяки яйцю у складі тримають форму, передають Патріоти України. На кіло...