Не так багато інгредієнтів потрібно для того, щоб замісити тісто для домашньої випічки, але на цьому етапі можна зробити одну або кілька помилок, через що булки, хліб або пироги будуть кришитися, передають Патріоти України.
Зайві дріжджі ніколи не робили випічку смачнішою. Крім неприємного присмаку вироби починають кришитися, хоч і виглядають пишно і апетитно.
Тісто потрібно залишити на вистоювання, щоб воно піднялося у формі та збільшилося в обсязі. Але якщо воно перестоїть більше 15-20 хвилин, то вистоювання не піде на користь.
Навіть дієтичні вироби повинні містити олію. В іншому випадку випічка втратить свіжість, а отже, кришитиметься.
Хитрість у тому, що ніколи не потрібно висипати відразу все борошно для замішування тіста. Його просівають малими порціями, інакше тісто виходить дуже «круте».
Це речовина, що робить борошно – борошном. Чим нижчий її відсоток, тим більше доводиться сипати муки, щоб склеїти всі компоненти та сформувати еластичний м’якуш. У результаті випічка починає кришитися.
Чи може улюблений ранковий напій не лише бадьорити, а й допомагати боротися із запаленням в організмі? Дослідження вчених із Копенгагенського університету дає обнадійливу відповідь: поєднання кави з молоком може мати потужний протизапальний ефект, пере...
Рис - один із найпопулярніших гарнірів: доступний, універсальний і швидкий у приготуванні. Але без правильного підходу він часто виходить прісним. Домашня кулінарка Андреа Воган радить просту, але ефективну заміну води - звичайний курячий бульйон, пере...