Якщо млинці починають рватися в процесі їхнього приготування, то вони явно були приготовлені не зовсім коректно, передають Патріоти України.
Якщо виправити ці недоліки, то млинці випікатимуться без неприємних “сюрпризів”.
Відсутність води у тісті
Не всі знають про те, що використання молочних і кисломолочних продуктів при роботі з заготівлею не найкраще впливає на якість тісту.
Воно виходить надмірно щільним, що призводить до негативних наслідків. Тому не забувайте додавати трохи води.
Цукор
Через надлишок даного компонента млинці можна зіпсувати. Якщо ввести до складу тіста багато цукру, то млинці рватимуться і прилипатимуть до посуду під час термічної обробки.
Олія
Будь-яка досвідчена господиня вводить цей компонент у тісто. Завдяки цьому тісто набуває однорідної консистенції. Також млинці не будуть липнути до посуду.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...