Мармеладки за цим рецептом виходять тверденькі, не липкі і не розтануть при кімнатній температурі, чудова і корисна альтернатива магазинному мармеладу, передають Патріоти України.
У сотейник влити апельсиновий сік, всипати до нього желатин та цукор. Добре перемішати та залишити для набухання желатину на час, вказаний в інструкції. Після набухання желатину маса стане щільною.
Відправити сотейник на середній вогонь і постійно помішуючи, розпустити желатин до рідкого стану, до однорідності. Температура повинна бути приблизно 60 С градусів. До кипіння доводити не можна, так як желатин втратить свої желюючі властивості.
Ще гарячу масу розлити в улюблені формочки та поставити в холодне місце на пару годин для застигання. Форми краще використовувати силіконові, з них легко діставати вже готові мармеладки Також можна залити в одну велику форму і після застигання нарізати на порційні шматочки.
Мармелад виходить щільний і при витягуванні не рветься і не ламається.
Зберігати мармелад у контейнері із щільною кришкою, можна при кімнатній температурі або в холодильнику.
Желатиновий мармелад обвалювати в цукрі тільки перед подачею, при зберіганні цукор почне вбирати вологу і стане липким. Спробуйте приготувати домашній мармелад, рецепт простий, продукти доступні. Апельсиновий сік можна замінювати на будь-який інший за смаком та наявністю.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...