Мармеладки за цим рецептом виходять тверденькі, не липкі і не розтануть при кімнатній температурі, чудова і корисна альтернатива магазинному мармеладу, передають Патріоти України.
У сотейник влити апельсиновий сік, всипати до нього желатин та цукор. Добре перемішати та залишити для набухання желатину на час, вказаний в інструкції. Після набухання желатину маса стане щільною.
Відправити сотейник на середній вогонь і постійно помішуючи, розпустити желатин до рідкого стану, до однорідності. Температура повинна бути приблизно 60 С градусів. До кипіння доводити не можна, так як желатин втратить свої желюючі властивості.
Ще гарячу масу розлити в улюблені формочки та поставити в холодне місце на пару годин для застигання. Форми краще використовувати силіконові, з них легко діставати вже готові мармеладки Також можна залити в одну велику форму і після застигання нарізати на порційні шматочки.
Мармелад виходить щільний і при витягуванні не рветься і не ламається.
Зберігати мармелад у контейнері із щільною кришкою, можна при кімнатній температурі або в холодильнику.
Желатиновий мармелад обвалювати в цукрі тільки перед подачею, при зберіганні цукор почне вбирати вологу і стане липким. Спробуйте приготувати домашній мармелад, рецепт простий, продукти доступні. Апельсиновий сік можна замінювати на будь-який інший за смаком та наявністю.
Оливкова олія набагато корисніша за соняшникову. Це джерело олеїнової кислоти та багатьох інших важливих для людського організму сполук. Втім, для смаження оливкову олію використовувати не варто. А ось для заправки салатів вона смакує ідеально, передаю...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...