Форшмак - традиційна страва єврейської кухні, яка вже не одне десятиліття є улюбленою закускою в Україні. Рецептів страви дуже багато, тому поле для експериментів нескінченне. Як приготувати смачний форшмак по-українськи, розповів Ярослав Артюх, передають Патріоти України із посиланням на Їzhakultura.
Шеф-кухар крім рецепта і покрокового приготування форшмака запропонував варіант, як незвично подати закуску. Але можна обійтися і без цього - форшмак з оселедця відмінно йде просто з чорним хлібом.
Для форшмака:
Для ікри:
Для маринованих яблук:
Для подачі: хліб житній або пшенично-житній - 100 г.
Цибулю порізати дрібними кубиками і залити окропом на 1 хвилину. Яйце зварити круто (має кипіти близько 8 хвилин) і розрізати навпіл. Білий хліб замочити в молоці. Вершкове масло залишити для розм'якшення при кімнатній температурі. Тим часом з яблук зчистити шкірку і видалити серцевину.
Покласти в блендер філе оселедця, підготовлені продукти, крім масла, і перебити. Потім додати вершкове масло і вимішати ложкою або лопаткою. При необхідності додати дрібку солі.
Яблука порізати на четвертинки, видалити серцевину і нарізати тоненькими скибками. Залити маринадом. Щоб його приготувати, змішати в каструлі всі інгредієнти і довести до кипіння, а потім охолодити. Поставити в холодильник залиті маринадом яблука на 1 годину.
Нарізати дрібними кубиками цибулю-шалот і додати в ікру. Перемішати віником і поступово додавати масло.
Хліб підсмажити на сухій сковорідці до утворення скоринки.
Форшмак викласти на тарілку, покласти ікру і мариновані яблука. Подавати з теплими грінками.
Цікаво, що форшмак з оселедця відносять до класичної єврейської кухні. При цьому, крім української закуска широко поширена в німецькій, польській, шведській та фінській кухнях.
При приготуванні домашніх пельменів важливо приділити достатньо уваги начинці. Якщо вона буде соковитою, смачною та ароматною, то страва всім сподобається, передають Патріоти України. Для того, щоб досягти потрібного результату, в процесі роботи над на...
Список продуктів для приготування традиційних котлет простий: як правило, знадобляться тільки м’ясо, хліб, яйце, цибуля та сіль із прянощами, передають Патріоти України. Однак професійні кухарі завжди намагаються знайти незвичайні способи покращення см...