Квашена капуста – цінний продукт, джерело вітамінів та мінералів, передають Патріоти України.
Рецептів приготування капусти багато, і кожен з них безумовно смачний та цінний. Однак є нюанси, про які не завадить знати, якщо ви плануєте квасити капусту.
Яку капусту вибирати для квашення
Найкраще брати пізні сорти капусти. Не підходять для заготівлі ранні сорти. Така капуста гірше кваситься, стає м’якою та несмачною.
Що робити з розсолом капусти
У процесі бродіння розсіл має повністю покривати капусту. Якщо цього не відбувається, потрібно обов’язково збільшити масу преса, щоб капуста виділила більше соку.
При засолюванні капусти потрібно використовувати сіль великого помелу. Якщо капуста не соковита, то при квашенні можна долити кип’ячену воду.
Капуста, яка не дає багато соку, довго не зберігається, покривається нальотом та може зіпсуватися.
Коли капуста дасть сік, це означає, що процес бродіння пішов, і можна робити проколи, щоб випустити вуглекислий газ.
Розсіл, що з’явився, зливати в жодному разі не можна. Не рекомендується під час квашення перемішувати капусту.
Чорна смородина - не лише джерело вітамінів, але й справжній союзник для тих, хто хоче покращити травлення і скинути зайві кілограми, передають Патріоти України. Ця ягода вважається справжнім суперфудом. У ній міститься багато вітаміну С, який зміцнює ...
Кава - улюблений напій мільйонів людей у світі. Вона бадьорить, покращує настрій і навіть може приносити користь для здоров’я, якщо пити її правильно. Проте деякі звички та помилки під час приготування або споживання кави можуть перетворити цей корисни...