Певно більшість домогосподарок замислювались над питанням, чи варто та навіщо знімати піну в процесі приготування бульйону, передають Патріоти України.
Але виявляється, що пінка яка утворюється при кипінні супу чи борщу є абсолютно нешкідливою.
Тож чи варто витрачати час на те, щоб очистити вміст каструльки від пінки?
Для початку давайте розберемося, через що взагалі на поверхні бульйону з’являється піна.
Неприглядна піна – білок, що згорнувся. Якщо при приготуванні першої страви використовується свіже і правильно оброблене м’ясо, піна матиме білий або сірий колір.
Якщо бульйон готується з м’яса, в якому багато крові, піна забарвиться в темно-сірий або бурий відтінок.
У свою чергу її кількість залежить від жирності м’яса – у курячому бульйоні її буде найменше, а у свинячому, навпаки, набагато більше.
Якщо ви досі сумніваєтесь, чи варто робити зайві маніпуляції, щоб позбутися непривабливих на вигляд згустків, пам’ятайте, що вони псують зовнішній вигляд бульйону, позбавляючи його прозорості.
Крім цього, білок, що згорнувся, – причина появи специфічного присмаку, який далеко не всім до смаку. Нарешті, ще один фактор, який повинен вас переконати в необхідності ліквідації піни, полягає в тому, що разом з піною на поверхню спливає бруд із не дуже ретельно обробленого шматка м’яса.
Куряча грудка - популярний вибір для здорових та швидких страв. Але часто після приготування вона виходить сухою, жорсткою та несмачною. Проте один простий трюк може змінити все - і ваша курятина буквально танутиме в роті, Патріоти України. Навіть при...
Готувати ідеальний рис - справжній виклик навіть для досвідчених господинь. Але експертка розкрила простий трюк, який перетворить "нудну" страву на справжній смаколик, передають Патріоти України. Багато хто стикається з проблемами: рис може бути занадт...