Українська кухня багата на різноманітні смачні страви, але найбільшою популярністю користується сало, вареники та український борщ. Борщ варять на м’ясному або на рибному бульйоні. Найчастіше для приготування цієї страви використовують м’ясний бульйон, передають Патріоти України.
Щоб зварити каструлю смачного борщу, потрібно мати такі продукти:
У 5-літрову каструлю наливають воду на 2/3 об’єму і ставлять на плиту. Після цього потрібно очистити м’ясо від плівок, порубати на шматочки, добре промити й опустити у воду, коли закипить.
Додати пару лаврових листочків, перець-горошок, можна додати корінь петрушки. Варіть на повільному вогні, поки м’ясо не стане м’яким, потім його дістають.
Весь час потрібно знімати пінку, що з’являється. Коли бульйон звариться, вийняти спеції, відокремити м’ясо від кісточок.
Поки бульйон готується, потрібно почистити картоплю і приготувати засмажку з овочів. Для цього порізати дрібно цибулю й покласти на сковорідку, в якій нагріта олія, після цього додати дрібно нарізаний соломкою буряк, морквину, солодкий перець, нарізаний кубиками.
Через 5 хвилин вилити в сковорідку томатний сік або натерті на тертці помідори і смажити до м’якості овочів.
Картоплю, нарізану кубиками, кладуть у бульйон і варять до її напівготовності, після чого в каструлю викладають засмажку з овочів, кип’ятять 5 хвилин і додають нарізану капусту.
Капуста звариться через 7-10 хвилин. Одночасно з капустою кладуть шматочки м’яса, лавровий лист, спеції.
Наприкінці варіння кладуть товчене сало (50 г) з часником, солять за смаком, додають зелень кропу і петрушки. Готовому борщу потрібно дати настоятись близько півгодини, щоб вийшов насичений смак.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...