Горох використовують по-різному. Хтось любить його лише у свіжому вигляді, іншим подобається з нього варити супи та кашу. До речі, він є дуже калорійним. А ще з ним іноді доводиться суттєво попрацювати, щоб зробити з нього смачну страву. Горох, квасоля, перлова крупа не завжди хочуть розварюватись, передають Патріоти України.
Найчастіше пропонують його замочувати на тривалий час. Щоб цього уникнути, є кілька перевірених лайфхаків. По-перше, для прихильників замочувати. Горох потрібно заливати холодною, а не гарячою водою. Інакше білок має властивість згортатись. В результаті будь-які бобові стають твердими та несмачними.
Якщо заливали гарячою водою, тоді варіть горох на слабкому вогні кілька хвилин, потім приберіть його з вогню, накрийте кришкою та лишіть на пів години.
Є ще один спосіб. Покладіть горох у ємність, придатну для мікрохвильової печі, залийте водою, накрийте кришкою та поставте готуватися на 15 хвилин при максимальній потужності. Потім треба дати відстоятись протягом 1 години.
Ці кулінарні лайфхаки допоможуть досягти потрібного результату. Правильне приготування гороху та бобових загалом дадуть можливість отримувати задоволення від приготованих з них страв.
Домашня консервація - це популярний спосіб зберегти овочі, фрукти та ягоди на зиму, але що робити, якщо взимку температура в погребі падає нижче нуля? Чи може консервація "переморозитися", і як це позначиться на її смаку, консистенції та безпеці? РБК-У...
Якщо ви хоча б раз приготуєте суші вдома, то ви більше ніколи не замовлятимете їх у ресторані: страва виходить не тільки в рази смачнішою, а й набагато дешевшою, передають Патріоти України. До того ж, ви можете нічим не обмежувати політ своєї фантазії ...