Перший простий секрет приготування фаршу для соковитих та ароматних котлет – приготувати його самостійно, передають Патріоти України.
Професіонали рекомендують не просто змішувати інгредієнти фаршу, а змішувати його як тісто. Це дозволить рівномірно розподілити в ньому зелень та спеції.
Головним інгредієнтом, який допомагає боротися з різкими запахами, підсилює аромат спецій, робить котлети соковитішими і апетитнішими, є сода.
При виготовленні фаршу на кілограм м’яса слід додати 1 ч. л. соди, до того, як буде додана цибуля.
Також важливо це зробити за 35-40 хвилин до того, як приступити до смаження котлет.
Крім того, котлети, виготовлені з фаршу з содою, довше залишаються свіжими.
Хвилюватись про те, що присмак соди буде відчуватись в котлетах, не варто. Запах повністю зникне під час їх обсмажування.
Відомо, що сода пом’якшує м’ясо та сухожилля, прискорює процес маринування м’яса.
Однак використовувати її як добавку до таких видів м’яса, як кроленя або курка, не слід. Це м’ясо і без того ніжне, а разом із содою воно може розвалитися.
Сода хороша для пом’якшення яловичини, свинини, баранини та дичини.
Крім того, вона допомагає позбавити продукти від небажаних запахів, підкресливши лише смак м’яса та доданих до нього спецій.
Але додаючи соду в м’ясо або фарш, слід бути акуратним із сіллю, тому що можна легко пересолити страву.
М’яка булка з начинкою, рулет, пиріг — хто ж не любить випічку. До чаю так приємно відрізати смачний шматок та поласувати ним. Єдина прикрість, що через деякий час після випікання випічка стає черствою. Проте є декілька секретів, як можна виправити сит...
Смачно запекти чи засажити м’ясо – це справжнє кулінарне мистецтво і без знання деяких нюансів не обійтись, передають Патріоти України. Приготування апетитного стейку вимагає певних навичок та вправ, які, втім, успішно замінюються застосуванням працююч...