Є сотні варіантів приготування котлет, які розкривають страву по новому, та дарують незабутнє гастрономічне задоволення. Багато кулінарів прагнуть навчитися готувати соковиті, рум’яні та ніжні котлети, які стануть справжнім хітом. Такий рецепт є, і він досить простий у виконанні, передають Патріоти України.
Хитрість у тому, щоб відокремити жовток від білка. Якщо котлети готуються з ніжного фаршу, наприклад, курячого філе або риби, то білок краще збити в піну міксером і акуратно додати силіконовою лопаткою у фарш.
Важливо дотримуватися дозування. Принцип «чим більше, тим краще» не працює у цьому випадку. Ефект це не посилить. Потрібно стільки білка, щоб він огортав м’ясо.
Деякі кулінари змішують білок із гірчицею і готують котлети або відбивні.
Щодо температурного режиму, то котлети краще запікати в духовці при температурі 250 градусів. Хитрість у тому, що м’ясні заготівлі одразу охоплюються жаром зверху, а не нагріваються, втрачаючи соки.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...