У червні стартує сезон заготовок, а засолені огірки в банку – одна з популярних страв. Є десятки різних рецептів, але є одна досить поширена проблема – помутніння розсолу, передають Патріоти України.
Дотримання кількох правил приготування маринованих огірків позбавить такого сценарію, адже помутніння іноді завершується «вибухом» банок. Досить не повторювати помилок, які роблять багато господинь. Досвідчені кулінари на основі своїх невдач визначили 5 хитрощів, пов’язаних із приготуванням маринованих огірків.
Помутніти розсіл може через те, що банки погано вимиті: залишилися сліди забруднень, пил або миючий засіб. Щоб не зіткнутися із цією проблемою, потрібно на совість мити банки.
Перед приготуванням огірки, часник, пряні трави та інші інгредієнти ретельно миють. Якщо зробити це абияк, то висока ймовірність помутніння.
Кришки захищають консерви від впливу довкілля, підтримують оптимальну мікрофлору. Низькоякісні кришки можуть не впоратися із цим завданням, а результат відомий – помутніння.
Для засолювання використовують виключно велику кухонну сіль. Кулінари вказують, що морська та йодована для цього завдання не годяться.
Не всі огірки підходять для маринування. Господині вибирають ті сорти, які можуть бути використані для даної мети.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...