На думку дієтологів та лікарів гастроентерологів, супи повинні обов’язково бути присутніми в меню кожної людини. Щодня їсти суп, виходить не у всіх, але слід робити це якнайчастіше. Як варіант можна замінити традиційну вечерю тарілкою наваристого супчика, передають Патріоти України.
Прищепити любов до цього гарячого виду серед домочадців, можна, якщо трохи змінити рецептуру. Дотримання невеликих хитрощів допоможе зробити супи більш ароматними та насиченими.
У супі повинно гармонійно поєднуватися співвідношення густого та рідини. Багато в чому тут справа смаку.
Однак існує правило: чим густіший суп, тим дрібнішими повинні бути його компоненти. І навпаки – чим більше бульйону, тим більші шматки.
Правильний суп має бути прозорим. Виняток становлять супи-пюре. Щоб овочевий або м’ясний бульйон не змінив свій колір і не став каламутним, варити його треба на повільному вогні, не допускаючи активного кипіння.
Солити суп теж треба правильно. Рекомендується додавати сіль за 10 хвилин до закінчення варіння. В цьому випадку вона встигне поступово просочити всі складові страви.
Дуже важливий момент у приготуванні будь-якої першої страви полягає в тому, що перед подачею на стіл суп має настоятися. Бажано залишити його на плиті, в каструлі, в якій він варився, щільно закривши його кришкою. У цьому випадку за рахунок високої температури, суп «дойде» до потрібного смаку. До речі в цей момент у суп можна покласти зелень – вона віддасть максимальну кількість смаку та аромату.
Мабуть, це один із найпростіших способів приготування свинячої грудинки для м’ясної нарізки. Попередньо маринувати свинину не треба. Потрібні свиняча грудинка, соєвий соус і за бажанням її можна доповнити часником і солодкою паприкою. Соєвий соус дає п...
Буває, що сало не встигли використати. Воно лежить, та з часом стає жовтуватим, завітреним. Апетитним його важко назвати, смак також не викличе гастрономічного задоволення. Викидати, пересолювати, кудись використати — що робити із застарілим продуктом....