Досвідчені господині знають, як зварити наваристий і прозорий бульйон. Ніяких секретів, лише практичні навички, про які не всі знають. Вік живи – вік учися, як кажуть. От і бульйон варити варто вчитися, передають Патріоти України.
Для того, щоб бульйон мав насичений смак, проте прозорий колір, варто після першого закипання злити воду. Тобто перший бульйон зливаємо, не бійтеся, що в ньому найбільш корисне все і смачне.
Після того, як бульйон вдруге закипить, відразу зніміть пінку, яка утвориться.
Бажано для смаку та аромату додати цибулю та моркву. Проте не ріжте цибулю, а тим більш не робіть засмажку. Просто ціленьку додайте, смак вона дасть і не скаламутить бульйон.
Варіть бульйон на маленькому вогні, додавши сіль, прянощі та лавровий листок (на смак).
Коли м’ясо буде готове, а це легко перевірити біля кістки. Воно має відходити просто. вийміть його та овочі. Процідіть бульйон через марлю або ж бинт, складений у декілька шарів.
Так бульйон буде ідеально прозорим!
Пиріжки з вишнею, абрикосою, смородиною смакують усім. І хочеться, щоб у них начинки було побільше. Але досвідчена господиня знає, що покладеш багато ягід – половина витече і залишиться поза пиріжком. Щоб цього уникнути, існують щонайменше два способи,...
Варена риба – дуже корисна страва. Вона не обсмажується на олії, тому появи у ній шкідливих компонентів вдається уникнути. Однак, хочеться, щоб оброблена в гарячій воді риба виявилася ще й апетитною, передають Патріоти України. Але саме тут виникають п...