Багато гурманів вважають за краще основною стравою готувати не котлети, а шніцелі. М’які, з ароматною рум’яною скоринкою, що просто тануть в роті, передають Патріоти України.
Перше, за що їх люблять – це поєднання тонких м’ясних шматочків без прожилок, а друге – смаження страви у фритюрі.
Однак у шніцелів є один недолік: з огляду на спосіб приготування, не завжди вдається домогтися достатньої м’якості і соковитості. Усунути цей недолік можна, використовуючи велику кількість соусу. Але такий варіант підходить далеко не всім кулінарам.
Якщо правильно обробити шніцелі перед смаженням, то підлива не знадобиться.
Не поспішайте класти підготовлені шматочки м’яса у фритюрницю або на сковорідку з великою кількістю олії.
Спочатку м’ясну основу необхідно підготувати. Для цього потрібно змастити сирий продукт рідиною, що складається з рослинного масла і невеликої кількості оцту.
Після цього майбутні шніцелі слід на деякий час «залишити в спокої». Доведеться почекати пару годин, але воно того варте: під час термічної «масляної» обробки шніцель збереже неймовірну ніжність.
Паска на Великдень - не лише звичайний смаколик до свята. Вона з давніх-давен уособлює сімейні традиції, духовність, а також домашній затишок. Для того, щоб цей символ вдався на славу: вийшов пухким, ароматним і смачним, вкрай важливо підбирати правиль...
Домашні котлети – найкраща страва для обіду, яку вміє готувати кожна господиня. Для того, щоб вони були соковитими та смачними, кулінари радять додавати у фарш цибулю, хліб, спеції, навіть терті овочі. Але все ж таки є один інгредієнт, який може зіпсув...