Відварена яловичина – дуже корисний для здоров’я продукт. Приготовлена таким чином яловичина забезпечує організм залізом і підтримує рівень еритроцитів у крові. Якщо знати спосіб, завдяки якому навіть найжорсткіше м’ясо стане м’яким, вийде приготувати смачне та ароматне м’ясо, передають Патріоти України.
Швидкість варіння та час приготування м’яса залежить від багатьох факторів. Так, телятина чи молода яловичина зваряться набагато швидше, ніж м’ясо тварини в віці.
Вибираючи для варіння м’ясо, слід звертати увагу на його колір. Старе м’ясо відрізнятиметься темно-червоним, бордовим кольором, молоде має яскравий рожево-червоний колір. При розрізі гарне та свіже м’ясо не прилипатиме до пальців, а ямки від натискання пальцем швидко зникнуть.
Час варіння м’яса багато в чому залежить від розміру шматка. Якщо куряче м’ясо можна зварити за 60 хвилин, то кілограмовий шматок яловичини доведеться готувати години 2. Однак невеликі шматочки яловичини будуть готові вже за годину.
Щоб м’ясо вийшло м’яким, попередньо його можна замаринувати, збризнувши лимонним соком, а при варінні додати 2 ст. л. оцту. Крім цього, в каструлю в киплячу воду додають 1 ст. л. соняшникової олії та солять м’ясо в кінці варіння.
Найсмачніша шарлотка, як відомо, виходить із яблуками кислих сортів. Хто одного разу куштував такий пиріг, на інший уже не згоден, передають Патріоти України. До того ж пиріг хороший тим, що на його приготування не потрібно багато часу, особливих навич...
Домашні котлети — класика української кухні, але не завжди виходять соковитими й ароматними. Кулінари діляться простими лайфхаками, як перетворити звичайні котлети на справжній смаковий хіт, передають Патріоти України. 1. Замочений хліб — не в воді, а ...