Буває, що навіть у досвідчених господинь ніяк не виходить приготувати рисову кашу росипчастою та смачною. Така неапетитна страва виходить, якщо під час приготування були допущені помилки. Чому так виходить і які помилки допускаються в процессі приготування рису, розповімо далі, передають Патріоти України.
Бажано, щоб стінки та дно каструлі були товстими, щоб зерна добре прогрівалися. Якщо немає товстостінного посуду, то підійде для приготування будь-яка, але не тонка алюмінієва або сталева каструлька. Вона при цьому не має бути надто високою, інакше крупа не встигне пропаритися.
Якщо цю процедуру проігнорувати, то вийде клейка маса з грудками. Промивають зерна доки вода не стане прозорою. Якщо йдеться про круглий рис, то вперше його можна промити теплою водою.
Наприклад, круглі зерна вимагають більше води. На 1 кг крупи доведеться витратити 1 л 200 мл води. Пропорція для пропареного повинна становити 1 до 2, а для довгозернистого – 1:1.5 або 1:2.
Готується каша на помірному вогні, ближче до мінімального. Після закипання можна перемішати лише один раз.
Процес приготування складає близько 15-20 хвилин. Коричневий рис вариться близько півгодини.
Після приготування будь-який різновид рису залишають на 10-15 хвилин під кришкою. В цей час він ще “доходить”, упарюється.
Як не придивляйся до огірків під час покупки на ринку або в магазині, але гарантій, що вам не трапляться гіркі, немає жодних, передають Патріоти України. Овоч із гіркотою може зіпсувати настрій та апетит. Тому якщо чекаєте на прихід вибагливих гостей, ...
Піца за популярністю поступається лише яєчні і вареникам. Спочатку її готували всією сім’єю на домашній кухні в урочистій обстановці. Але зараз це настільки повсякденна страва, що приготувати піцу можна навіть на сковорідці. Ми розповімо, як витратити ...