08
Гірчити можуть як заморожені гриби, так і свіжозібрані, передають Патріоти України.
У будь-якому разі гіркота в приготовлених грибах говорить про те, що їх не готували до смаження чи варіння або робили це не належним чином.
Відразу варто сказати, що будь-яка термічна обробка лисичок повинна проводитися того дня, коли зібрано врожай.
Перед заморожуванням гриби потрібно очистити від сміття, ретельно помити і замочити у холодній воді. Потім їх потрібно висушити та розкласти в морозилці в пакетах.
Також важливо та правильно розморозити гриби, щоб вони не гірчили після часу, проведеного у морозилці.
Потрібно замочити гриби у воді із 1 ст. л. солі та 2-3 щіпками лимонної кислоти.
Якщо йдеться про лисички, їх потрібно викласти на друшляк, а потім бланшувати в киплячій підсоленій воді 5-7 хв. До речі, краще заморожувати дрібні лисички, тоді менше шансів, що вони будуть гірчити.
Щоб лисички не гірчили після смаження, їх можна залити молоком так, щоб воно повністю покрило гриби і залишити на 2-3 години.
Після варіння гриби можна смажити. Якщо після смаження гіркота в грибах залишилася, то краще їх не вживати.
Швидка випічка, яка займає від сили 20 хвилин, — ідеальний варіант. Якщо ви любите вироби з тіста та сосиски, цей рецепт буде для вас знахідкою. В ньому немає ніяких секретів, лише прості та доступні продукти, передають Патріоти України. Для приготуван...
Рубані котлети можна готувати з будь-якого м'яса – курки, індички, свинини або навіть міксувати кілька видів. Але, якщо ви хочете, щоб вони були по-справжньому соковитими, додайте в основу свіжі овочі, наприклад, помідори, кабачки, передають Патріоти У...