Про це мало хто знає, але термічна обробка посилює корисні властивості моркви. У результаті варіння в овочі збільшується вміст антиоксидантів. Крім того, у багато салатів потрібно класти саме варену моркву, бо така рецептура. Проте у процесі приготування можуть виникнути деякі труднощі, передають Патріоти України.
Проблема, з якою найчастіше зіштовхуються кулінари під час варіння моркви, це те, що процес варіння моркви дуже довгий. Зазвичай термічна обробка овочів займає близько години, а якщо корнеплоди не молоді й великі, то й довше.
Але не лише тривалість приготування засмучує. Овоч, що довгий час перебуває у киплячій воді, часто втрачає свій початковий яскравий колір. Оранжева морква стає жовтою і в страві виглядає менш апетитно. На щастя, існує спосіб впоратися з двома труднощами.
Що додати в киплячу воду
Як тільки вода, в якій обробляється морква, почала кипіти, до неї варто відправити трохи харчової соди.
Тільки не перебільшуйте з цим компонентом. Важливо не зіпсувати смак майбутньої страви і при цьому досягти прискорення варіння. Для цього зазвичай достатньо однієї щіпки — 1/5 ч.л. Спробуйте цю дрібничку і ваша морква звариться швидко без втрати кольору!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...